Musical „Zwycięzcy” – Cieszyński Ośrodek Kultury Dom Narodowy – oficjalna strona
Zamknij
Menu główne
 DZIAŁO SIĘ U NAS - DZIAŁO SIĘ U NAS

Musical „Zwycięzcy”

Zapraszamy na czwarty już projekt Stowarzyszenia TEATR NA DŁONI. Młodzi aktorzy przygotowani przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów zajęć aktorskich, tanecznych i wokalnych. Wszystko to pod okiem Prezesa Stowarzyszenia TEATR NA DŁONI Sebastiana Chmiela. W jego reżyserii, która nadaje kształt scenariuszowi chwytającej za serce aktorki Teatru Polskiego w Bielsku Białej – Marty Gzowskiej-Sawickiej , wzbogaconej o świetną aranżację muzyczną stworzoną przez kompozytora i dyrygenta Teatru Rozrywki w Chorzowie – Mateusza Walacha zobaczymy dzieci i młodzież w najnowszym musicalu „ZWYCIĘZCY “.

Premiera Musicalu odbędzie się w sobotę 23 czerwca o godzinie 14:00 i 18:00.
Rezerwacji biletów w cenie 40 zł należy dokonywać pod numerem telefonu 530 589 082, lub mailowo: teatrnadloni@gmail.com

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak to jest żyć “obok” otaczających nas ludzi? Nie żyć w ciągłym biegu dzisiejszego świata tylko dlatego, że nie masz takiej możliwości.

Czy myślałeś jak to jest kiedy Twój najprostszy ruch może być dla kogoś powodem do śmiechu lub zażenowania, kiedy czujesz na sobie każde spojrzenie mijającego Cię przechodnia?
A może zastanawiałeś się jak to jest nie widzieć nic…?

Arek i Marysia to dwójka młodych ludzi, którzy trafiają do pewnej klasy w jednej z najlepszych i cieszącą się prestiżem szkół artystycznych, która właśnie dołączyła do integracyjnego projektu „ ZWYCIĘZCY”.

On – niewidomy chłopak o fenomenalnym głosie. Ona – tancerka, tyle że na wózku inwalidzkim. Oboje rzuceni na przysłowiową „głęboką wodę”, pełną talentów i zdolności w postaci nowych kolegów z klasy. Jako pełnoprawni uczniowie szkoły wezmą udział w corocznym KONKURSIE TALENTÓW, co w niektórych budzi ogromne zdziwienie, szczególnie pewnego hip-hopowca o imieniu Jaro, szkolnego przystojniaka, który swoim tańcem zachwyca wszystkich. Jak poradzi sobie w tej niecodziennej rywalizacji? Udział w konkursie oczywiście też doprowadza do czerwoności Violę, szkolną gwiazdę i liderkę grupy cheerleaderek, po uszy zakochanej w Jaro, o której pewności siebie przekonuje się każdy, kto spotka ją na swojej drodze. Nie bez powodu mówią o niej Violetta-Żyletta.

Czy stawi czoło czystej rywalizacji ?
Jak potoczą się losy młodych artystów walczących o wspaniałą nagrodę?
Kto wygra?
Kto zostanie ZWYCIĘZCĄ?

Nadchodzące wydarzenia

Sty
24
czw
2019
18:00 Góralskie kolędowanie z Zespołem... @ Dom Narodowy, Rynek 12
Góralskie kolędowanie z Zespołem... @ Dom Narodowy, Rynek 12
Sty 24@18:00 – 20:00
Góralskie kolędowanie z Zespołem "Mała Istebna" @ Dom Narodowy, Rynek 12
Zapraszamy na pierwsze w tym roku wydarzenie w ramach projektu „Kaj indzi inakszy, u nas po naszymu”. Zapraszamy na Góralskie kolędowanie z Zespołem Regionalnym „Mała Istebna”. Koncert w świątecznym klimacie odbędzie się w sali widowiskowej[...]
Lut
7
czw
2019
18:00 Islandia – na granicy światów / ... @ Dom Narodowy, Rynek 12
Islandia – na granicy światów / ... @ Dom Narodowy, Rynek 12
Lut 7@18:00 – 20:00
Islandia - na granicy światów / Spotkanie ze Zdzichem Rabendą @ Dom Narodowy, Rynek 12
Zapraszamy na spotkanie z podróżnikiem i gawędziarzem Zdzichem Rabendą. 7 lutego (czwartek) godzina 18.00 Sala widowiskowa Domu Narodowego wstęp: WOLNY Temat prelekcji: „Islandia – na granicy światów” Każdy kto trafia na Islandię po raz pierwszy, może mieć[...]
Mar
5
wt
2019
20:00 Pogrzeb Basów 2019 / Pochování B... @ Střelniční 256/1
Pogrzeb Basów 2019 / Pochování B... @ Střelniční 256/1
Mar 5@20:00 – Mar 6@02:00
Pogrzeb Basów 2019 / Pochování Basy 2019 @ Střelniční 256/1
Karnawał na Śląsku Cieszyńskim tradycyjnie kończy Pogrzeb Basów. Oprócz świetnej zabawy jest to okazja do spotkania się ze sobą muzyków z całych Karpat. Wydarzenie odbędzie się 5 marca 2019. Rozpoczniemy o godz. 18.00 Mszą Góralską[...]

Kontakt

CIESZYŃSKI OŚRODEK KULTURY “DOM NARODOWY”
Rynek 12
43-400 Cieszyn
tel.: +48 33 851 07 11
sekretariat@domnarodowy.pl
NIP: 548 10 27 899

© 2019 domnarodowy.pl - COK “Dom Narodowy” Cieszyn Rynek 12 | Made with ♥ in Cieszyn / Český Těšín