Zamknij
Hlavní nabídka
SPOTYKAJĄ SIĘ U NAS

Kontakt

CIESZYŃSKI OŚRODEK KULTURY “DOM NARODOWY”

Rynek 12, 43-400 Cieszyn
NIP: 548 10 27 899

Nr konta: 46 1050 1083 1000 0022 7081 4359

Kasa COK Dom Narodowy otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach:
8.00 – 19.00

Uwaga! W lipcu i sierpniu kasa czynna w godz. 8.30 – 16.30

Dyrektor

Monika Sikora Monkiewicz

Sekretariat
+48 33 851 07 11

Beata Żak
e-mail: sekretariat@domnarodowy.pl

Dział Organizacji Imprez
+48 698 101 226

Kierownik
Adam Cieślar
tel. + 48 698 104 383
e-mail: a.cieslar@domnarodowy.pl

Symeon Czepczor
e-mail: symeon@domnarodowy.pl

Zbigniew Tannenberg
e-mail: z.tannenberg@domnarodowy.pl

Dział Organizowania Działalności Kulturalnej
+ 48 698 101 226

Kierownik
Agnieszka Pawlitko
tel. + 48 668 860 354
e-mail: a.pawlitko@domnarodowy.pl

Beniamin Wałach
e-mail: b.walach@domnarodowy.pl

Agula Swoboda
tel. +48 606 243 858
e-mail: a.swoboda@domnarodowy.pl

Dział Organizacyjny
+48 602 784 374

Kierownik
Bożena Suchocka
e-mail: b.suchocka@domnarodowy.pl

Teresa Pawłowska
e-mail: t.pawlowska@domnarodowy.pl

Dział Księgowo – Finansowy
+48 698 116 456

Główny Księgowy
Dorota Węglarzy
e-mail: d.weglarzy@domnarodowy.pl

Justyna Sztwiertnia
e-mail: j.sztwiertnia@domnarodowy.pl

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Nadchodzące wydarzenia

Cze
30
pt
2017
21:30 FESTIWAL WAKACYJNE KADRY I DŹWIĘ... @ Rynek
FESTIWAL WAKACYJNE KADRY I DŹWIĘ... @ Rynek
Cze 30@21:30 – Sie 31@23:00
FESTIWAL WAKACYJNE KADRY I DŹWIĘKI 2017 @ Rynek
Letni filmowy festiwal w Cieszynie powraca w nowej odsłonie! Rozpoczynamy w piątek 30 czerwca – o godz. 21.30 na Rynku zespół AKURAT zagra do filmu „Sherlock Jr” ! Nowa nazwa zdradza nieco to, co przygotowaliśmy[...]
Sie
4
pt
2017
18:00 Galeria12- Wernisaż Natalii Rybki
Galeria12- Wernisaż Natalii Rybki
Sie 4@18:00 – Wrz 10@19:00
Galeria12- Wernisaż Natalii Rybki
Od 4 sierpnia do 10 września 2017 w Miejskiej Galerii 12 można będzie zobaczyć wystawę Natalii Rybki pt. ‘Rezerwat stanów nieskażonych’. Będzie to opowieść o malarstwie, o wyobraźni, o przestrzeni i tęsknocie do miejsc idealnych.[...]

Kontakt

CIESZYŃSKI OŚRODEK KULTURY “DOM NARODOWY”
Rynek 12
43-400 Cieszyn
tel.: +48 33 851 07 11
sekretariat@domnarodowy.pl
NIP: 548 10 27 899

© 2017 domnarodowy.pl - COK “Dom Narodowy” Cieszyn Rynek 12 | Made with ♥ in Cieszyn / Český Těšín