Zamknij
Menu główne

Kontakt

CIESZYŃSKI OŚRODEK KULTURY “DOM NARODOWY”

Rynek 12, 43-400 Cieszyn
NIP: 548 10 27 899

Nr konta: 46 1050 1083 1000 0022 7081 4359

Uwaga! od 11 grudnia bieżącego roku
Sekretariat oraz Kasa COK „Dom Narodowy” zostają przeniesione do Urzędu Miejskiego w Cieszynie.
Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.30

Dyrektor

Monika Sikora Monkiewicz

Sekretariat
+48 33 851 07 11

Beata Żak
sekretariat@domnarodowy.pl

Dział Organizacji Imprez
+48 698 101 226

Kierownik
Adam Cieślar
tel. + 48 698 104 383
a.cieslar@domnarodowy.pl

Symeon Czepczor
symeon@domnarodowy.pl

Zbigniew Tannenberg
z.tannenberg@domnarodowy.pl

STREFA PODZIEMNA COK
podziemna@domnarodowy.pl

Dział Organizowania Działalności Kulturalnej
+ 48 698 101 226

Kierownik
Agnieszka Pawlitko
tel. + 48 668 860 354
a.pawlitko@domnarodowy.pl

Beniamin Wałach
b.walach@domnarodowy.pl

Agula Swoboda
tel. +48 606 243 858
a.swoboda@domnarodowy.pl

Dział Organizacyjny
+48 602 784 374

Teresa Pawłowska
t.pawlowska@domnarodowy.pl

Dział Księgowo – Finansowy
+48 698 116 456

Główny Księgowy
Dorota Węglarzy
d.weglarzy@domnarodowy.pl

Małgorzata Grabowska

Izabela Matejewska
i.matejewska@domnarodowy.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Nadchodzące wydarzenia

Gru
19
wt
2017
16:00 Konkurs Gwar – wyniki i zaprosze... @ KaSS Strelnice , Czeski Cieszyn
Konkurs Gwar – wyniki i zaprosze... @ KaSS Strelnice , Czeski Cieszyn
Gru 19@16:00
Konkurs Gwar - wyniki i zaproszenie na finał @ KaSS Strelnice , Czeski Cieszyn
Wyniki XIV Konkursu Gwar „Po cieszyńsku po obu stronach Olzy”, 28 – 29. 11.2017 Kategoria A (3 – 6 lat) Miejsce I: Zofia Francuz, „Kapusta” twórczość literacka Antoniego Kretka i Antoniego Juroszka z Istebnej, zgłoszenie[...]

Kontakt

CIESZYŃSKI OŚRODEK KULTURY “DOM NARODOWY”
Rynek 12
43-400 Cieszyn
tel.: +48 33 851 07 11
sekretariat@domnarodowy.pl
NIP: 548 10 27 899

© 2017 domnarodowy.pl - COK “Dom Narodowy” Cieszyn Rynek 12 | Made with ♥ in Cieszyn / Český Těšín