Zamknij
Menu główne
 IMPREZY I FESTIWALE - DZIAŁO SIĘ U NAS…

„Po cieszyńsku po obu stronach Olzy” XIV Konkurs Gwar – LISTA UCZESTNIKÓW

Kiedy:
28 Listopad 2017@09:00 – 29 Listopad 2017@13:00
2017-11-28T09:00:00+01:00
2017-11-29T13:00:00+01:00
Gdzie:
ul. Mennicza 46, 43-400 Cieszyn
Książnica Cieszyńska
Kontakt:
Kontakt ws. konkursu - Agnieszka Pawlitko
+ 48 668 860 354
"Po cieszyńsku po obu stronach Olzy" XIV Konkurs Gwar - LISTA UCZESTNIKÓW @ ul. Mennicza 46, 43-400 Cieszyn

Download Attachments

Przed nami XIV Konkurs Gwarowy. Konkurs odbędzie się w budynku Książnicy Cieszyńskiej przy ulicy Menniczej.

28.11.2017 (wtorek)

godz. 9.00

Przedszkole nr 8 w Cieszynie
Jakub Matejewski
Matylda Sikończyk

Przedszkole z Polskim Językiem Nauczania w Gródku
Wiktoria Ćmiel

Francuz Zofia z Cieszyna

Polska Szkoła Podstawowa im. Wisławy Szymborskiej w Wędryni

Anna Maria Filipkova
Jana Bicakova

Szkoła Podstawowa w Jabłonkowie
Zaci tridy 3A, ZS Jablunkov: Jiri Vala, Pavel Rucki, Michelle Paduchova, Klara Labajova, Veronika Wawrzaczova, Laura Kohutova

 

Przedszkole nr 6 w Ustroniu
Filip Skiba
Daniel Sawicki
Dawid Górniak
Bartosz Plinta
Sara Ząber
Hubert Bączek
Oliwier Wyka
Kinga Pilch
Gabryś Hanna
Maja Sikorska
Julia Giel
Kamil Wędzel
Szymon Ludwik
Estera Ząber
Kacper Pasterny
Aleksander Jamrozik
Meller Lilliana
Paweł Lukosz

Przedszkole nr 4 w Ustroniu
Alicja Molek
grupa Julia Wandzel, Zuzanna Madeja, Aleksandra Kędzierska
Julia Marek
Leon Jendrysik
Martin Gorzołka
Oliwia Kret
Oxana Szalbot
Sebastian Szalbot
Zofia Danielczyk

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kiczycach, Przedszkole Publiczne w Kiczycach
Sierotowicz Michał
Amelia Palacka
Tomasz Stebel
Monika Koziej

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Kiczycach
Jabłoński Konrad
Staniek Oliwia
Sodzawiczny Oliwier

Szkoła Podstawowa w Kaczycach
Marcin Sitek
Karolina Dynek
Smieja Martyna

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Górkach Wielkich
Michał Sikora
Zuzanna Maciejczek

Szkoła Podstawowa im. K.K. Baczyńskiego – Gimnazjum w Zebrzydowicach
grupa: Kamil Kołatek, Szymon Tetla, Dawid Koniczny, Marta Matuszyńska, Marta Boruta

Szkoła Podstawowa im. Z. Kossak w Pierściu
Mateusz Wacławczyk
Julia Faruga

Szkoła Podstawowa w Jabłonkowie
grupa: Eliska Nieslanikova, Anezka Puczokova

Szkoła Podstawowa nr 2 w Koniakowie
Jakub Kobielusz
Kamila Indziak

Szkoła Podstawowa nr 2 w Istebnej
Zowada Natalia

Szkoła Podstawowa im. Władysława Bzaniewskiego w Drogomyślu
Michalina Klajman
Jastrzębski Karol
Martyna Cwajna
Olga Malina
Englert Nina
Marcin Sojka
Aleksandra Grelowska
Anna Czernik
Magda Pellar
Patryk Szołtys

godz. 11.00

Szkoła Podstawowa nr 2 w Cieszynie
Angelika Cwynar
Nikola Gęborska
Moskwytyn Nikola
Oliwia Faruga
Patryk Myrmus
Czudek Wiktor
Karol Kluz

Polska Szkoła Podstawowa, Karvina – Frysztat
Tadeusz Trzaskalik

Gimnazjum w Dębowcu
Chwastek Izabela
Martyna Bednarczyk

Zgłoszenia indywidualne
Magdalena Wierzgoń
Marta Szarzec

Zespół Szkół Technicznych im. Gwidona Langera w Cieszynie
Joanna Leś
Kukuczka Łukasz
Marcin Miech

II LO im. Mikołaja Kopernika w Cieszynie
Artur Kukuczka
Miłosz Suszka
Agnieszka Stroka
Jerzy Witoszek
Marcin Michalik
Bijok Natalia

II LO im. Mikołaja Kopernika w Cieszynie
Grupa: Bielesz Jakub, Kobielusz Karolina, Johut Wiktoria, Polok Julia, Branny Anna, Jedzok Julia, Marczak Szymon, Rakowski Bartosz, Wenglorz Anna, Wołowiec Robert

29.11.2017 (środa)

godz.9.00

Przedszkole nr 7 w Ustroniu
Dominika Bury
Antonina Greń
Kajetan Jaworski
Martyna Marek
Moskała Filip
Aleksandera Szozda
Then Alicja
Janina Żwak
Natasza Żyła

Przedszkole nr 1 w Ustroniu
Mateusz Puzoń
Jan Łukosz

Przedszkole Publiczne w Harbutowicach
Lena Obracaj
Madzia Marcel
Anna Paszek
Matias Sonia
Tomasz Ostrowski

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Istebnej
Anna Legierska
Julia Gazurek

Przedszkole nr 5 w Ustroniu
Antoni Chrapek

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Iłownicy
Stefania Zbijowska

Klimatyczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jerzego Michejdy w Ustroniu
Aleksandra Gąsior
Mikołaj Heller
Hanna Jaworska
Loter Florentyna
Kinga Łukasik
Patrycja Łukasik
Filip Ludorowski

Szkoła Podstawowa nr 4 w Cieszynie
Szymon Romanowski
Kacper Paluch

Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaworzynce
Julia Rozborska
Marta Polok
Łabaj Julia
Krzysztof Łacek

godz. 11.00

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Zamarskach
Mateusz Morawiec
Wiktoria i Anna

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefana Żeromskiego w Brennej
Grabowiecki Jan
Julia Nowak
Kamil Waliczek
Maja Pilch

Szkoła Podstawowa nr 4 w Cieszynie
Szymon Romanowski
Kacper Paluch

Szkoła Podstawowa w Czeskim Cieszynie
Stonawski Krystian
Elżbieta Bień

Szkoła Podstawowa im. H. Sieńkiewicza w Jabłonkowie
Agnieszka Szotkowska
Magdalena Szotkowska
Magdalena Zogata
Ema Tomanek
Adriana Szolona

Szkoła Podstawowa w Bukowcu
Ester Pyszko
Pyszko Maja
Tomanek Max
Czepczor Tereza
Dziecka z Bukowca
Natalia Zogata
Beata Szkandera
Dorota Zoń
Jakub Pyszko

Szkoła Podstawowa w Łomnej Dolnej
grupa: T. Jopek, M. Sikora, K. Macko, D. Sikora, M. Czudek, F. Jopek, Sz. Cieślar, D. Gruszka, Sz. Nogły, K. Kawulok, H. Gamba

Polskie Gimnazjum im. J Słowackiego w Czeskim Cieszynie
Natalia Sikora

ZSEG Cieszyn
Kiełkowska Gabriela

Zespół Szkół im. W. Szybińskiego
Weronika Śmieja

Szkoła Organizacji i Zarządzania w Cieszynie
Natalia Sikora

Nadchodzące wydarzenia

Mar
2
pt
2018
20:00 Wałasi // Scena COK w Browarze Z... @ Browar Zamkowy Cieszyn
Wałasi // Scena COK w Browarze Z... @ Browar Zamkowy Cieszyn
Mar 2@20:00 – 23:59
Wałasi // Scena COK w Browarze Zamkowym Cieszyn @ Browar Zamkowy Cieszyn
Kapela „Wałasi” odkrywa to, co najpiękniejsze w muzyce tradycyjnej i zabiera słuchaczy w niezapomnianą podróż po łuku Karpat. Twórczość kapeli mocno zakorzeniona w kulturze jest dla współczesnego słuchacza pomostem między tym co jest mu bliskie[...]
Mar
9
pt
2018
20:00 Mikromusic w Cieszynie // Scena ... @ Browar Zamkowy Cieszyn
Mikromusic w Cieszynie // Scena ... @ Browar Zamkowy Cieszyn
Mar 9@20:00 – 23:59
Mikromusic w Cieszynie // Scena COK w Browarze Zamkowym Cieszyn @ Browar Zamkowy Cieszyn
Scena COK w Browarze: MIKROMUSIC ACOUSTIC TRIO! Nie ma lepszego pomysłu na Dzień Kobiet! Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, muzyki ludowej. Na debiutanckim albumie Mikromusic wydanym w 2006 roku pojawiło się wielu gości,[...]
Mar
10
sob
2018
19:00 Powróćmy jak za dawnych lat czyl... @ Miejska Galeia Sztuki 12
Powróćmy jak za dawnych lat czyl... @ Miejska Galeia Sztuki 12
Mar 10@19:00
Powróćmy jak za dawnych lat czyli polskie piosenki międzywojenne @ Miejska Galeia Sztuki 12
W programie piosenki międzywojenne, do których słowa napisali wybitni poeci, tacy jak Marian Hemar, Andrzej Włast, Julian Tuwim, a przejmującą muzykę między innymi Jerzy Petersburski czy Henryk Wars. Pamiętamy je z niezapomnianych wykonań Mieczysława Fogga,[...]
Mar
17
sob
2018
20:00 Frele w Cieszynie // Scena COK w... @ Browar Zamkowy Cieszyn
Frele w Cieszynie // Scena COK w... @ Browar Zamkowy Cieszyn
Mar 17@20:00 – 23:59
Frele w Cieszynie // Scena COK w Browarze! @ Browar Zamkowy Cieszyn
17 marca, godz. 20.00, sala Browaru Zamkowego Cieszyn Scena COK w Browarze: FRELE Bilety: 35 zł Frele to trzy dziewczyny, które błyskawicznie podbiły internet – i to przypadkiem! Projekt, który stworzyły, początkowo miał być wyłącznie[...]
Kwi
21
sob
2018
06:30 Podróże z kulturą – Bratysława
Podróże z kulturą – Bratysława
Kwi 21@06:30 – 22:00
Podróże z kulturą - Bratysława
Bratysława i wino 21 kwietnia 2018 Ramowy program wycieczki: Wyjazd z Cieszyna o godz. 6.30 Przejazd do miasta Pezinok i wizyta w winiarstwie „Zamocke Vinarstvo” ze zwiedzaniem historycznych piwnic zamkowych oraz degustacją win. Następnie przejazd[...]

Kontakt

CIESZYŃSKI OŚRODEK KULTURY “DOM NARODOWY”
Rynek 12
43-400 Cieszyn
tel.: +48 33 851 07 11
sekretariat@domnarodowy.pl
NIP: 548 10 27 899

© 2018 domnarodowy.pl - COK “Dom Narodowy” Cieszyn Rynek 12 | Made with ♥ in Cieszyn / Český Těšín