Aktualności

Zobacz wszystkie
22 marca 2021

Usłysz mnie! - cieszyński przegląd twórczości autorskiej

Usłysz Mnie!

Cieszyński Ośrodek Kultury "Dom Narodowy" i Miasto Cieszyn zapraszają wokalistów i zespoły muzyczne tworzące autorską muzykę do udziału w Cieszyńskim Przeglądzie Twórczości Autorskiej "Usłysz Mnie!". Do konkursu mogą przystąpić osoby, które ukończyły 16 lat i zamieszkują powiat cieszyński. Nagrodą w konkursie dla laureatów jest możliwość występu podczas imprez plenerowych, organizowanych przez COK „Dom Narodowy” w 2021 i 2022 roku. Dodatkowo laureat pierwszego miejsca otrzyma nagrodę w postaci profesjonalnej sesji nagraniowej 4 utworów (Audio-video), zrealizowanej przez pracowników COK.

ZGŁOSZENIA:

Uczestnicy Konkursu zgłaszają dwa utwory, które muszą być autorskie, lub skomponowane/napisane specjalnie dla wykonawcy. Utwory zarejestrowane w formie audio-wizualnej w formacie MP4 należy nadesłać wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym na adres e-mail: g.zydek@domnarodowy.pl w tytule wiadomości wpisując "Konkurs muzyczny". Zgłoszenia przyjmujemy w terminie od 22 marca 2021 r. do 30 kwietnia 2021 r. 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW:

Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni do dnia 15 maja 2021 r. na stronie internetowej oraz oficjalnym profilu facebook Cieszyńskiego Ośrodka Kultury Dom Narodowy.

 

PLIKI

  1. Regulamin konkursu muzycznego "Usłysz mnie"
  2. Formularz zgłoszenia
  3. Klauzula informacyjna RODO

Powrót