Informacje

Nazwa:
30. ŚWIĘTO TRZECH BRACI - DZIEŃ 3. - KULT
Miejsce:
Data:
2022-06-26 19:00 -
Miejsce:
Opis:

NA TEJ STRONIE KUPISZ BILETY NA KONCERTY: KULT I RASTAFAJRANT, które odbędą się podczas TRZECIEGO dnia 30. Święta Trzech Braci w niedzielę 26 czerwca na scenie w Hali Widowiskowo-Sportowej

Po dwóch latach przerwy Cieszyn i Czeski Cieszyn znów połączą swoje siły organizując wspólnie jubileuszową, 30. edycję Święta Trzech Braci! Epidemia przez długi czas uniemożliwiała nam wspólną zabawę, ale wreszcie znów możecie liczyć na 3 dni interesujących wydarzeń i koncertów, które po obu stronach Olzy przygotowują dla Was Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy“ i Kulturní a společenské středisko Kass „Střelnice“.

Pandemia to nie jedyna trudność z jakąś musieliśmy się zmierzyć przy planowaniu 30. Święta Trzech Braci. Na cieszyńskim rynku rozpoczyna się rewitalizacja i remont płyty, co uniemożliwia bezpieczne zorganizowanie wydarzeń. Jubileuszowe Święto Cieszyna będzie miało wyjątkową formę i odbędzie się na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej im. Cieszyńskich Olimpijczyków! Po polskiej stronie Olzy koncerty będą odbywały się na dwóch scenach! Oprócz sceny plenerowej na jubileusz Święta Trzech Braci przygotowaliśmy dla Państwa coś extra – drugą część imprezy – wieczorne koncerty Gwiazd w Hali Widowiskowo-Sportowej. Ilość miejsc na koncertach wewnątrz Hali Widowiskowo-Sportowej będzie ograniczona, wejściówki będą wydawane w chwili wchodzenia na teren lodowiska.

Wszystkie wydarzenia oprócz niedzielnego koncertu zespołów KULT i Rastafajrant pod dachem Hali Widowiskowo-Sportowej są bezpłatne. 

NIEDZIELA 26 CZERWCA

SCENA PLENEROWA NAD OLZĄ

  • 14:00 - CIOCIA TUNIA - program dla dzieci
  • 15:00 - Stowarzyszenie Mażoretek "Cieszyńskie Gwiazdeczki"
  • 15:30 - ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ IM. JANINY MARCINKOWEJ
  • 16:30 - MIEJSKA ORKIESTRA DĘTA CIESZYNIANKA
  • 18:00 - FREE AIR (hard rock)

SCENA NA LODOWISKU
wstęp biletowany, otwarcie bram o 19:00, koncerty rozpoczynają się o 20:00

  • RASTAFAJRANT
  • KULT

wejście na biletowane koncerty na hali widowiskowo-sportowej możliwę na godzinę przed rozpoczęciem koncertów.
podane godziny są orientacyjne.

30. Święto Trzech Braci - Kult
Hala Widowiskowo-Sportowa im. Cieszyńskich Olimpijczyków
26.06.2022
20:00
60 złWróć do listy