Informacje

Nazwa:
WYDARZENIE ODWOŁANE / Jak zwiedzać Kolumbię / Podróże za 5 złotych
Miejsce:
Sala widowiskowa COK Dom Narodowy
Data:
2020-11-14 18:00 - 2020-11-14 20:00
Miejsce:
Sala widowiskowa COK Dom Narodowy
Opis:
UWAGA!
W związku z zarządzeniem ograniczającym działalność instytucji kultury, planowane na 14 listopada spotkanie z Tomaszem Słodkim zostaje ODWOŁANE. Wpłaty dokonane za bilety zakupione przez internetową platformę sprzedaży zostaną automatycznie zwrócone na konta bankowe.

 

Cieszyński Ośrodek Kultury "Dom Narodowy" - COK zaprasza na spotkanie z podróżnikami w cyklu pt. "Podróże za 5 zł". Tym razem Tomasz Słodki opowie nam o tym "Jak zwiedzać Kolumbię, smażyć patacones i zmienić swoje życie...". Będzie to muzyczne wydarzenie połączone z dużą liczbą filmów oraz czytaniem książki na żywo. Gościem specjalnym będzie latynoski tancerz mieszkający w kolumbijskim Medellin, który przyleciał do Europy na wakacje. Ponadto uczestnicy wezmą udział w warsztatach filmowania smartfonem oraz wspólnym gotowaniu kolumbijskich potraw. Spotkanie odbędzie się w sobotę 14 listopada o godzinie 18.00 w Domu Narodowym w Cieszynie z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. Liczba uczestników będzie ograniczona do 75 osób. Podczas spotkania będą obowiązywać obostrzenia, zgodnie z rozporządzeniami aktualnymi na dzień wydarzenia.

Bilety w cenie 5 zł będą dostępne w Internecie na stronie www.domnarodowy.pl oraz w ograniczonej ilości przy wejściu na salę bezpośrednio przed wydarzeniem.
Wróć do listy